T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

İzmir Müftülüğü

30.01.2018

Sabah Namazı Buluşması...

İzmir İl Müftülüğü organizesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile STK'ların desteğiyle Bornova/Ali Rıza Güven Camii'nde "Sabah Namazı Buluşması" etkinliği düzenlendi.

 Din hizmetlerindeki verimliliği artırmak, halkımızdan gelen talep ve beklentilere cevap verebilmek, birlik ve dayanışmaya katkıda bulunmak amacıyla 28 Ocak 2018 Pazar günü "Sabah Namazı Buluşması" gerçekleştirildi. Vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla Bornova/Ali Rıza Güven Camii’nde icra edilen programa, İl Müftü V. Veli Südütemiz, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Hüseyin Güneş, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, İl Müftü Yardımcıları,  İlçe Müftüleri, Hayırsever İş Adamları, Kamu Kurum ve Kuruluş yöneticileri ile STK temsilcileri katıldı

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program sabah namazının kılınmasının ardından tesbihat yapıldı. Akabinde Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in sohbeti ve dua ile devam etti. Duygu dolu anların yaşandığı program, Namaz sonrası yapılan ikramla son buldu.